Among Us Ne Kadar İnternet Yer? 2020

0
57

Among Us Ne Kadar İnternet Yer? 2020 yılında pandemi vesilesiyle birden ünlü olan bir oyun diyebilir miyiz? Aslında 2018 yılında piyasada adını gördüğümüz Among Us popülerliğini korurken sizlere Among Us Ne Kadar İnternet Yer? isimli bir makale paylaşmak istedik.

Çünkü bir çok kişi aynı zamanda bu oyunu ücretsiz bir şekilde telefonundan da oynamaktadır. Bir çok kullanıcının ve oyuncunun aklında ufakta olsa yer edinmesiyle aslında bu makaleyi yazma gereksinimiz olduğunu belirtmek isterim.

Among Us Ne Kadar İnternet Yer?

İnternet kullanımını tam olarak ölçmek imkansız değildir ama net ölçümlemekte kişinin kendi interneti, telefonu ve arka plan kullanım durumuna göre değişmektedir. Yine de tek bir yönden incelemek gerekirse ki bu veriler bizim ölçümlemelerimize dayanmıyor yine internet üzerinden aldığımız verilere göre.

Among Us İnternet Kullanımı

Kullanımların ölçüsünde aşağıdaki gibi detaylandırabiliriz. (Mobil için geçerli verilerdir. Bilgisayar versiyonu için bilgiler güncellenecek ve eklenecektir.)

  • Bir saatte Ortalama 6 MB internet kullanmaktadır.
  • İki saatte 12 MB internet kullanmaktadır.
  • Üç saatte 24 MB internet kullanmaktadır.

Yukarıdaki verilere göre sizlerde şekillendirebilirsiniz. Örneğin bir aktivite üzerinde değerlendirildiğinde bu veriler aslında yukarıda belirttiğimiz gibi o anki arka plan uygulama kullanımları, tarayıcılarınızın açık olması ya da haberleşme uygulamaları “Discord/TS” gibi programların açık olması verileri kesinlikle etkiler.

Bilgisayar ile kullanım gösterenler veri aktarımları x3 şeklinde olabileceği gibi net verilerin olmadığını bir kez daha hatırlatmak isterim.

Mobil Among Us (Play Store ve AppleStore)

Among Us Ne Kadar İnternet Yer?
Among Us Ne Kadar İnternet Yer?

Mobil olarak kendi yerini alan Among Us bu platformlarda ücretsiz olarak sunulmaktadır. Grafiklerin eğlencenin önüne geçemeyeceğini gösteren oyunda bir çok kişi keyifli bir oyun deneyimini paylaşıyor. Özellikle hakkında yapılan komik bazense duygusal sosyal medya içeriklerini severek takip ettiğimi dile getirmem mümkün.

Oyunu “Size uygun” platformların arama bölümlerine “Among Us” yazarak ulaşabileceğiniz gibi direk olarak indirebilirsiniz.

Among Us Neden Ücretsiz?

Steam gibi bilgisayar versiyonları 10 Türk Lirası gibi rakamlara satılıyorken, Mobil platformlarda ücretsiz olması oyunun popülerliğinin ardından reklamlardan gelirlerini sağlıyor olmasından kaynaklanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz