Brawl Stars Leon Çıkarma Kodu Nedir? 2021

0
13
Brawl stars neon kodu
Brawl stars neon kodu

Brawl stars leon çıkarma kodu birçok oyun sever tarafından araştırılan ve bilgi sahibi olunmak istenen bir konudur. Özellikle son döneme damga vuran ve binlerce kişinin oynamış olduğu bir strateji oyunu olan Brawl stars oyun severlerin eğlenceli ve güzel vakitler geçirmesini sağlamak için tüm imkanları sunmaktadır. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Brawl Stars oyununda birtakım hileler kullanılarak oyunun oyuncunun istediği yönde ilerlemesini ve daha eğlenceli bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Brawl Stars leon çıkarma kodu ya da hilesi birçok oyun sever tarafından araştırılan bir hile türüdür. Oyundaki en güçlü karakter olarak bilinen leon karakteri oyunculara oldukça avantaj sağlayacağından dolayı birçok oyun sever hile ile leon karakterini yaratmak istemektedir. Leon karakterinin 3200 sağlık ve 9,67 menzile sahip olması oyuncuların oldukça ilgisini çekerek karaktere sahip olmak istemelerine yol açmaktadır.

Brawl Stars Leon Çıkarma Hilesi Nasıl Kullanılır?

Brawl stars leon çıkarma kodu ya da hilesini kullanmak isteyen oyuncuların bilmesi ve uygulaması gereken birtakım işlemler bulunmaktadır. İnternet üzerinde yer alan birçok hile tavsiyesi incelendiğinde genellikle virüs içerikli olup dolandırıcılık amaçlı oyunculara sunulmuş hileler olduğu görülmektedir. Bu nedenle Brawl Stars leon çıkarma kodu ya da hilesini kullanacak olan oyuncuların en sağlıklı işlemler için şu aşamaları takip etmesi gerekmektedir:

 • Oyuncuların cihazları üzerinde Brawl Stars oyununu açarak oyun ekranında yer alan ayarlar kısmına giriş yapması gerekmektedir.
 • Ayarlar kısmına giriş yapan oyuncuların oyun dilini değiştirmeleri gerekmektedir. Ayarlar bölümündeki “konum” yazan ülkenin haricinde istenilen ülkenin dili tercih edilebilmektedir.
 • Dil değişikliği yapan oyuncuların daha sonrasında ise karakter bölümünün olduğu yere gelerek Leon karakterinin üzerine defalarca kez basmaları gerekmektedir.
 • Ayarlar kısmından çıkarak oyuncunun elinde var olan karakter ile maç yapıp kutu kazanması gerekmektedir. Maçın sonunda ise tekrardan leon karakterinin üstüne defalarca kez basılması gerekmektedir.
 • Tüm bu işlemlerin ardından maçta kazanılan kutuların açılması gerekmektedir. Kazanılan kutuların içerisinde yüksek olasılık ile genellikle leon karakteri bulunmakla birlikte maç sırasında ne kadar çok kutu kazanılırsa leon karakterine sahi olma şansı da o kadar artmış olacaktır.

Brawl Stars Elmas Kazanma Kodları Nelerdir?

Brawl stars leon çıkarma kodu ile birlikte oyun içerisinde oyuncuların daha avantajlı hale gelmesini sağlayacak olan birçok kod ve hile bulunmaktadır. Son zamanlarda birçok kişinin tercih ettiği severek oynadığı bir oyun olan Brawl stars strateji oyunu içerisinde oyuncular daha avantajlı bir hale gelmek için türlü kod ve hile yöntemini kullandıkları görülmektedir.

Tüm bu kullanılan kodlar ve hileler ile oyundaki karakterin güçlendirmesi ve hediyelerle birlikte paranın artması amaç haline getirilmiştir. Genel olarak her kodun denemesi ya da hilenin kullanılması cihaza ve oyuncuya zarar vereceği bilinmekle birlikte güvenilir olan hile ve kodların kullanılması hayati önem taşımaktadır.

Brawl Stars leon çıkarma kodu ile birlikte oyun içerisindeki para bütçesini arttırmak isteyen kullanıcıların elmas kodlarını kullanması gerekmektedir. Elmas kazanarak karakter güçlendirmelerinin yapılacağı ve oyun içi alışverişin sağlanacağı bilinmekle birlikte tüm bu işlemleri yapabilmek için kullanılacak olan elmas kodları şu şekildedir:

 • 64KIAL27
 • GDSYFD61
 • LE74368FD
 • ADSK527DE
 • KFJU47563JE
 • JSH348KDU2
 • ED147SKJF
 • CXZJD231F
 • WAVM476OPR
 • KA21MZSDI9
 • 7KDFK32TR39
 • OLK754JKDP2
 • KOMDFK82

Brawl Stars’da Elmas Ve Savaşçı Hilesi Var Mı?

Brawl stars oyununda daha güçlü bir hale gelerek diğer rakipleri yenmek isteyen oyuncular birtakım hile arayışlarına girmiştirler. Oyun içerisinde istenilen bir savaşçıyı elde etmek için kullanılabilecek olan bir hile bulunmamakla birlikte elmas kazanmak için de hile değil birtakım kodların kullanılması elmas kazandırmaktadır.

Brawl stars neon kodu
Brawl stars neon kodu

Altyapı ve güvenlik anlamında sağlam bir temeli olan Brawl Stars oyunu, oyun içerisinde herhangi bir hilenin kullanılmasını engelleyecek güçlü güvenlik duvarları kurmuştur. Tüm bu güvenlik duvarları ile birlikte hile kullanımını engelleyerek tüm oyuncuların eşit bir oyun ortamında birbiri ile mücadele etmesini sağlamaktadır.

Bu neden ile internet ortamında dolaşan elmas ya da savaşçı hileleri tamamen dolandırıcılık amacı gütmekte ve herhangi bir işe yaramamaktadır. Belirli kodlar ve yöntemler ile karakter ve oyun güçlendirmesi yapılan oyunda sınırsız eğlence imkanı da sunulmaktadır.

Brawl Stars Leon Çıkartma kodu için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, bir sonraki Brawl Stars makalemize göz atmak için kategorimizi ziyaret etmenizi bekleriz. Ayrıca Hytale Ne Zaman Çıkıyor isimli bu sitemize göz atmanızı da öneriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz