Furkan Celep İnstagram Hesabı ve Paylaştığı İntihar Notu

0
584

Furkan Celep İnstagram Hesabı ve Paylaştığı İntihar Notunu paylaştığım makalem üzerinde sizlere tarafsız olarak kişisel görüşlerimi belirtmek istedim.

Furkan Celep İnstagram Hesabı üzerine giderek direk olarak notu okuyabilirsiniz. Makalemi okumak içinse devam edebilirsiniz.

Furkan’ın İnstagram adresi

Furkan Celep İnstagram
Furkan Celep İnstagram

Gün geçmiyor ki güne bir tık daha kötü başlamayalım. Artık ne hikmetse son zamanlarda doğabilecek bazı durumlarda insanlar bu tarz durumlardan etkilenip bir şekilde ya cani oluyor insan katlediyor. Ya da böylesine temiz ve iyi çocuklar aramızdan kendi istekleri doğrultusunda ayrılıyor.

Furkan Celep İnstagram gönderileri hakkında düşüncelerim.

Beni etkileyen aslında bu oldu desem pekte yanlış olmaz. Notunda paylaştığı ve kendi durumları o kadar güzel ve yumuşak şekilde anlattı ki.. İnsan etkilenmiyor desek yalan olurdu.

2020 yılının ne denli zor bir yıl olduğunu anlayabilmek çok zor olmasa gerek düşüncelerimin içerisinde böylesine yanlış bir durumu anlattıkları ile “Aslında doğru” dedirtmiyor değil. Yani zaten zor bir ülkedeyiz, Birde küresel bir salgın olan Covid-19 gibi virüsün yayılmasıyla şartlarımızın değişmesi her zaman ne kadar umursamasakta aklımızın köşesinde yer edindiği şu dönemde sözlerine ” 1 Ev ve 1 Araba için yaşamaya değmez” kanısına varan bu Genç kardeşimiz henüz 18 yaşında kendi canına kıydı.. Sözlerimi uzatarak sizleri yormak yerine bu kardeşimize edilen gafların önüne geçmek adına biraz insan olmak gerekir demekten farklı bir yaklaşım göstermek istemiyorum aslında.

Gittiğin yerde umuyorum mutlu olursun bir kaç dost birazda huzur bulursun inşAllah.. Mekanın bizim dememizle olur mu bilmiyorum ama Umarım Cennet olur Hoşçakal…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz