LG G5 Sim Kartı sorunu, Sim Kartını görmüyorsa Çözümü

0
884

LG G5 Sim Kartı sorunu, Sim Kartını görmüyor. Diyen kullanıcıların sesini duyar gibi olmam mantıklı mı bilmiyorum ama bu lanet soruya bir açıklık getirmenin zamanı gelmedi mi?

LG G5 ya da diğer modeller fark etmeksizin bir çok telefon ürünlerinde bu ve buna benzer durumlar ile karşılaşan sevgili arkadaşım yalnız değilsin, Kısa zaman önce sık sık karşılaştığım bir hatanın nedenli can sıkıcı bir hal aldığını bende biliyorum.

Aslında Televizyon ve Çamaşır makinesini kullanıyorsam bile ne hikmetse telefonlarında G2 ile başladığım serüveni G5’e kadar yükseltebildim. Kısaca neler mi oldu biraz derinlemesine ve kat ettiğim yolları sizlerle paylaşmak ve bir çare çıktığım çözüm yolunda lanet olası çözümlerin hep bir para ile bittiğinin farkına vardım.

LG G5 Sim kartı görmüyor, Çözümü var mıdır?

Evet bir çok kişinin sorunlarından birisi aslında bu lakin bu sorunlar anakart destekli bazı bağlantıların yıpranmasından ya da ömürlerinin hızlı dolamasından gerçekleştiğini bilmenizi isterim.

Keza birkaç model önce G3 model telefonunda cep hizasından düşerek armor kılıfı olmasına rağmen nasıl olduysa ANAKARTI çatlatmışım. Zaman içerisinde G4 kullandım ve yine ANAKART sorunları ile resmen boğuşmaya başladım. Neyse geldik G5 modeline peki neler mi oldu biraz ayrıntılı şekilde anlatayım.

LG G5 Önceki Ekran kalma sorunu, Onların tabiri ile Ghost Screen yani bir uygumadan diğerine geçerken arkaplanda siluet gibi gözükmesi sorunuymuş.

LG G5 Batarya sorunu : Yahu batarya ölür de sadece akşamdan akşama şarj ettiğim aletin bataryası neden birkaç ay içinde ölür. Neyse 1.sefer değiştirdim gidip bayii görevlisinden rica ettim değiştirdim 25 gün bekleme cabası, 2.sefer yine aynı bu sefer o kadar beklememek adına kendim orijinal ürün alarak değiştirdim 3.sefer hayalet ekran yine gelince gidip yine sorunlarını dile getirdim ve değiştirdim.. E bu lanet telefon şimdi yine batarya istiyor. LG markasını çok severdim ilk başlarda sorunlarını pek bi göz ardı etmiş olacağım ki birkaç modelini severek kullandım ama yetti artık.

Bazen satmak istediğim telefoncular bile almıyor, Anakart sorunları var diyor.. Bende artık sen değerli kardeşimi bilgilendireyim de çin alternatiflerine hep birlikte yol açalım istiyorum.

Favori çin markalarımızı listeleyecek olursam; Xiaomi Mi serisi, Huwaei ve OPPO diyebilirim ayrıntılı şekilde araştırmalarım sonucu emin olabilirsiniz ki bir çok modelleri amiral gemisi niteliğini taşıyor.

LG G5 Anakart sorunu

LG G5 Sim Kart Görmüyor
LG G5 Sim Kart Görmüyorsa yapılacak listenize bir root, birde tamirci eklemeniz gerekebilir.

Kronik olarak hemen her kullanıcının karşılaştığı sorunlardan bi tanesi, Günde minimum 30 ile 100 telefon görüşmesi yapmak zorundayım işim gereği, konu bu olacak ki aynı mdoel telefon sahibi bir arkadaşımın 3.anakartıymış yahu bir tasarım bir teknoloji markasısınız televizyonlarınızın belki rakibi bile yok, Çamaşır makineleriniz akıllı ne olduda bu kadar değişik telefonlar ürettiniz?

LG G2’den sorna adam akıllı sağlam bir model göremez olduk, Bu sorunları yaşayan arkadaşlara küçük bir tavsiyem dilerseniz 300 500 TL verip anakartınızı yeniletin ama DEĞMEZ. Gidin bir pürmüz ile yakarak “LG G5 Telefonunu Pürmüz ya da Fürmüz her neyse onunla yaktık” diyerek başlık açın Youtube‘a belkide izlenirseniz 1 milyon en azından parası çıkar. En azından ben öyle yapabileceğimi düşünmüyor değilim.

Diğer türlü bu hataların çoğu ne bir format ile nede basit birkaç yazılım ile düzelebilir sabit stabil telefoncu abilerin yüzlerini göreceksiniz.

LG G5 Sim kart hatası çözümü

Gelelim Türk işi çözüm yöntemlerine, Format düşünmeyin ne hayalet ekran gidiyor, ne de sim kart sorununa çözüm oluyor en temiz “birkaç saat idare edecek çözüm yolu” başta da söylediğim gibi TÜRK İŞİ çözüm yoludur. Yani kapatın ve açın sizi biraz idare edecektir. Bütün bunların ardından eğer sorunlarınız devam edecekse kişisel görüşüm varsa çocuğunuz tablet olarak kullansın bağlayın evin kablosuz bağlantısına girsin gönlünce eğlensin yerden yere vursun ama benim dediğim youtube işi gerçekten mantıklı en azından bi kaç dolar kazarnısak bile zararın neresinden dönsek kardır mantığı ile çalışırsak cebimize katkı sağlarız.

Ha! bu arada İnstagramdan çıkış isimli yazımı okumadan geçme

Çok yakında Youtube’dan para kazanma yöntemleri isimli bir makale paylaşacağım işin bütün piçliklerini derlemeye çalışıyorum. Eğer ilerleyen zamanlarda beklerseniz birde bu yöntemler ile kazandığım kazançları sizlere kanıtlarıyla göstereceğim inanıyorum ki youtuber olmasak bile ucundan bizlerde nasiplenebileceğiz.

Her neyse sizlere bu konumda “LG G5 Sim kart sorunu, LG G5 Sim kart görmüyor, LG G5 Diğer ekran görünüyor, LG G5 Hayalet ekran sorunu çözümleri” gibi bol bol anahtar kelime kasıp nokladığım konumdan bahsettim ilginiz için teşekkür eder iyi gezintiler dilerim. Görüşürüz kanka

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz