LoL Karşı Takıma Bakma Siteleri 2021

LoL Karşı Takıma Bakma Siteleri ve 2021 yılı için eklenen bir çok yenilik, Sizlerde rakip analizinizi oyundaki zayıflıklarını ve son geçen maçları LoL Karşı Takıma Bakma Siteleri sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsin.

0
32

LoL Karşı Takıma Bakma Siteleri 2021 isimli bir makale ile sizlere LoL Karşı Takıma Bakma ve analiz etmek hakkında edindiğim bilgiler neticesinde bir ön gösterim hazırlamak istedim, bu bilgiler rakibinizi analiz etmenizi sağlayacağını bilmenizi isterim.

Lol yani League of Legens oyununu hiç oynamasam bile, Kesinlikle yakından takip ettiğim bir oyundur. Özellikle Riot Games‘in iştiraklarını sevdiğim içinde bu denli yaklaşımlarım olabilmektedir. Sizlere bu makalem ile en azından konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlara rehber niteliği taşıyan bir içerik eklemek istedim.

LoL Karşı Takıma Bakmak oyuncuların istatistiklerini, Zaferlerini ya da bozgunlarını incelemek için oluşturulmuş platformlar vesilesiyle anlık olarak eklenen içeriklere ulaşabilirsiniz.

Karşı Takıma Bakmak ve Analiz Etmek nedir?

Kısaca deneysel yollar ile bilimsel araştırmalar neticesinde edinilen 3 kaynak olarak edindiğim bilgileri buraya aktaracağım, Özellikle ortamlarda satabileceğiniz bilgidir bir köşeye not almanızı öneriyorum.

Ne işe yarar?

Özellikle oyuncuların daha stressiz bir ortamda olması gerek oyun zevki gerekse idaresi bakımından bir puan önde olmasını sağlamaktadır. Özellikle karşı takım istatistiklerine bakmanız küçük çaplı bilgiler edinmenizi ve anlık psikolojik değerlendirmesine yardımcı olacaktır.

Örneğin; Son 5 maç içerisinde bozguna uğramış bir takım ya da oyuncu moral olarak çöküntüde olduğundan stresli bir ortam ve sinirli bir hal içerisinde olmaktadır. Araştırmaların %90lık kısmı oyuncuların ortamına göre yaşadıkları olumsuzlukları oyunlarına dikkatsizlik ile devam ettikleri ve sorumluluklarını yerine getirmediklerini belirtmektedir.

Bu yüzden Bozguna uğramış bir takım moral açısından çöküntü beslediği için tam performanslı bir oyun sergileyemeyecektir. Bu basit bir kaç adım ile kolaylıkla tanımlayabileceğiniz ve aslında empati kurarak ruh hallerini anlayabileceğiniz bir ortam oluşturmaktadır.

Ne işinize Yarar?

İstatistiklerini edindiğiniz kullanıcı hakkında bilgilere sahip olduğunuzu var sayıyorum ve arka arkaya 5 belki daha fazla maçlarda kaybettiğini var sayarak devam ediyorum. Psikolojik çöküntüde olan takıma sizlerde baskı yaparak yıpratabilmeniz mümkün ve bir o kadar oyuna adaptelerini erteleme şansınız bulunmaktadır.

Takım içerisinde KAOS hakim olduğu için kırıcı cümleler zaten kendi aralarında sarf ediliyor olması muhtemel, Sizlerde aynı şekilde “Psikolojik Kışkırtma” yaparak bu işlemi yüzde bazında epey yükseltebilirsiniz.

Tabii ki bir oyun sonuçta LoL Karşı Takıma Bakma Sitesi üzerinden edindiğimiz bilgiler ile bir insanı üzmek ne kadar doğru tartışılır ama oyunlara zaten kazanmak için girmiyor muyuz?

Analiz kısmında ön bilgi niteliği taşıyan kısmı geçtiğinizi ve okuduğunuzu var sayıyorum, Özellikle dünya üzerinde bu denli bir arada bilgi bulmak zordur ve www.bunasil.com sayesinde bu bilgilere erişiminizi kolaylaştırdığımıza inanıyorum.

LoL Karşı Takıma Bakma Siteleri

LoL Karşı Takıma Bakma
LoL Karşı Takıma Bakma

Özellikle kişisel analiz siteleridir, Rakip analizi hemen her sektörde olduğu gibi oyun ve oyuncu sektöründe yer edinmiş bir genel kavramdır. LoL Karşı Takıma Bakma işlemleri şu şekilde olacaktır.

Başta takımın kullanıcı listesini çıkartmanız gerekmektedir, Özellikle arkadaşlarınıza oynuyorsanız görev dağılımı niteliğinde bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz ve kendi aranızda yapacağınız beyin fırtınası ile kolay bir kaç adımla bilgileri toplama şansınız var.

Ben örneğimde, Profesyonel oyuncu statüsü taşıyan “Czekolad” isimli oyuncuyu seçtim tek bir oyuncu ve tek bir site üzerinden örneklendirme yapacağımı belirtmek isterim.

Örneği uyguladığım site : https://blitz.gg/

LoL Karşı Takıma Bakma Blitz.GG
LoL Karşı Takıma Bakma Blitz.GG

Öncelikle Siteye girdiğinizde karşınıza çıkan arama bölümüne oyuncunun adını giriyorsunuz, Ben Czekolad’ı uygun gördüğüm için giriş sağladım, Sonrasında Hemen sol kısımdan değiştirmeseniz de olur ben değiştirdim oyunları Tümü değil sadece LoL yaptım bu sayede arama daha az sorguyla olacak ve hızlı sonuçlar elde edeceğiz, Ayrıca istatistik kargaşası olmayacaktır.

Aşağıda kullanıcı resmini gördüğüm oyuncuya tıkladım ve sorgu ve istatistikleri bir kaç saniye içinde önüme geldi, aşağıdaki görselde istatistiklerini aldım ve resimledim buyurun.

LoL Oyuncu İstatistikleri Öğrenme

LoL Karşı Takıma Bakma Sitesinde yer alan LoL Oyuncu İstatistiklerini Öğrenme adımına geçtik ve aşağıdaki görsel üzerinde bu bağlamda anlaşılır şekilde listeyi görebileceksiniz.

LoL Oyuncu İstatistikleri 2021
LoL Oyuncu İstatistikleri 2021

Yukarıda gördüğünüz gibi ustalık Herosu ve başarılı olduğu diğer şampiyonları rahatlıkla görebiliyoruz, Son maçlarında 2 Bozgun alan oyuncu sanırım ara vermiş ve sık sık oyuna giriş yapmadığını görebiliyoruz. Özellikle Öldürme/Ölme istatistikleri yer alıyor, Hangi şampiyon ile giriş yaptıysa görebiliyorsunuz.

LoL Karşı Takıma Bakma Siteleri 2021 isimli makalemizin asıl amacı bu olsa bile alternatif siteler ekleme ihtiyacı duyuyorum keza yoğunluk ya da bazı aksaklıklar yüzünden belirttiğim sitelere girişin mümkün olmadığında alternatiflere yönelebilirsiniz.

En iyi LoL Oyuncu Bakma Siteleri

Özellikle sıralamanın bir önemi olmadığını ve kullanılabilirliği güzel, kolay olan siteleri sıraladığımı bilmenizi isterim. Özellikle kafa karışıklığının önüne geçmek adına bir kaç site ile bağlı kalmak istedim, keza çoğu bir birinin kopyası niteliği taşıyor.

Blitz.GG : Gerek tasarımsal, gerek hızı olsun benim favorim haline geldi, İncelememin hemen hemen 10 dakikası bu site üzerinde geçti ve biraz inceleme fırsatım oldu. Bana kalırsa işini hakkıyla yapan siteler arasında yer alan en iyi LoL Karşı Takıma Bakma Sitesi olabilir.

Porofessor.GG : Site tasarım olarak beni pek çekmiyor olsa bile, aslında tezlerime dayanarak işlevselliği bence en iyi siteler arasında gösterilmesi tam doğru ve mantıklı bir karar olabilir. Keza karmaşık gelse bile anlık maç kontrolü gibi istatistiklere erişmeniz mümkün.

OP.GG : Özellikle alan adının kolaylığı ve OP.GG yani OverPowere Good Game olan bir sitenin aslında tasarım renkleri olarak Blitz gibi olmasını isterdim, Kolaylığı ve sunduğu özellikler bence gayet yerinde olduğunu kullanılabilir en iyi siteler arasında göstermemin en önemli faktörlerindedir. Özellikle isminin kısa oluşu artı olarak yansıtılmaktadır. LoL Karşı Takıma Bakma Siteleri 2021

lolskill.net : Özellikle anlık canlı maçları takip edebileceğiniz bir diğer site LoL Skill olacaktır. tasarımsal olarak biraz beni yormuş olsa da işlevsellik açısından bu siteye listede bir hak vermek mantıklı olacağını düşünüyorum, En azından alternatif olarak kalmasını sağlamalıyız.

lolprofile.net : Ben siteyi tıpkı PVP sunucularındaki kopanel dediğimiz web site tarzı bulduğumdan ve özellikle Knight online oyununu fazlasıyla sevdiğimden dolayı yer vermek istedim ve eskileri yâd etmek istedim, Site alternatif olarak kalabilir benim gönlümde ayrı bir yer taşını belirtmek isterim.

Umuyorum işinize yarayacak bir içerik hazırlamışımdır. Biraz araştırma, biraz inceleme sonucu edindiğim bilgileri sizlere aktarmak istedim. Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi; görüşlerinizi ve özellikle sorularınızı bizlere iletmeniz gelişmemiz için çok önemli kullanıcıları Bu nasıl? olarak önemsiyor, seviyoruz.

LoL Karşı Takıma Bakma Siteleri 2021 isimli makalemize ayırmış olduğunuz vakit için teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz