Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Nasıl Düzeltilir?

0
8686

Merhaba arkadaşlar, Bu makalemizde sizlere “Pubg Oyuncuları” için çile haline gelebilen “Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası” için kolları sıvadık. Pubg Tüm dünyada 200 milyondan fazla oyuncusu ile liderliğini koruyorken bir çok oyuncunun son zamanlarda başına gelen (Mayıs aylarından itibaren.) Bu hata üzerine yoğunlaştık ve alternatif kaçış rampaları oluşturmaya çalıştık.

Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası çözümü için yapmamız gerekenlere bir göz atarak devam edelim. Bunun için bazı alternatif giriş yöntemleri uygulamaya çalıştık, aslında bakılırsa kesinlikle tavsiye edilenler arasından seçerek bu işlemlerimizi sergiliyoruz. Bu hatayı neden aldığımızı kısaca özetlemek istiyorum.

Öncelikle yapmanız gerekenlere direk giriyorum badoslama giriyorum, Lakin inanin haberleri de okumanızı öneriyorum Öncelikle çözüm yolunu sizlerle paylaşıyorum keza bir çok kişinin merak ettiği bir konu olduğunu düşünmekteyim. İlerleyen zamanlarda makalemiz güncellenerek sizlere daha doğru bilgiler sunacağız, en azından herkesin “evet oldu” demesi için uğraşacağız.

Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Çözümü

Mart güncellemesi ile gelen bu hatanın belli başlı net bir çözümü halen yok keza güncellemeler geldikçe yeni çözüm yolları arayışına giriyoruz. Yabancı bir kaynak vesilesiyle ulaştığım bu yolda, bizleri geçici süreliğine (Belkide uzun süre) götürebilecek bir yöntem. En azından halen çalışıyor olması bizi oldukça etkiledi ve kullanıyoruz.

  • Adım 1 : Öncelikle Oyunumuzu kapatıyoruz. Bu sayede Pubg’nin her hangi bir açık bağı kalmayacak yapacağımız uygulamalar etkileyebileceğinden bu önemli bir adım.
  • Adım 2 : Bir Klasör açın ve üst kısmına “C:\Users\[UserID]\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\” bu alanı yapıştırın. Sonrasında çıkan sonuçlarda “GameUserSetting. İni dosyasını kalıcı olarak silin.” Bu alan sizin kullanıcı ayarlar bölümü burada bir çok oyun ayarlar ve geçmişiniz kayıt edilmektedir.
  • Adım 3 : Pubg oyunun dosyalarını steam’dan bazı kontrollerini sağlayarak normal indirimleri sağlayın.
  • Adım 4 : Oyunu tekrar çalıştın, eğer oyun hata verir açılmazsa yine steam üzerinden dosyaları güncelleyin ve devam edin. Bir çok kullanıcı tarafından onaylanan bu yöntem bazı kişilerde çalışmadığını belirtmek isterim, çünkü net bir çözümü yok.

2Küçük bir Not

{UserID} yazan yere mutlaka kendi kullanıcı adınızı yazmayı unutmayın.

Diğer yöntem ise, bir kaç gündür ya da uzun süredir oyunu oynamayın kişilerin kullanıcı isimleri ile oynamak yani {UserID} yazan yere o kişinin ismini yazmak olacaktır. Bu yöntemler deneyseldir deneyerek yapabileceğiniz bir kaç adımdan oluşan yöntemlerdir. Eğer olur da sorunsuz şekilde oyuna girebilirseniz buradan belirtmeniz de fayda var.

Alternatif çözüm yolları konusunda bizlere yardımcı olmak için yorum bölümünden, bulduğunuz ya da öğrendiğiniz alternatif çözüm yolunu biz ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Pubg Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Kesin Çözüm yolu

Bir çok kullanıcı bu düşünceme “hadi lan oradan” diyebilir, yinede belirtmek istedim açıkçası. Madem oyun kabiliyetinizi ve kontrollerinizi arttırmak için bu oyunu oynuyorsunuz sizlere kısaca şöyle bir güzel alternatif ama kesin bir yol göstereyim. Bir oyun kullanmak yerine aslında 2 oyun kullanarak günde 6 saatlik limitinizi. 2 katına çıkartmanız mümkün, bunun için 2 tane steam hesabı ve 2 oyununuz olması gerekmektedir. Pubg için en azından bu yöntem Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası konusunda yardımcı olacaktır.

Peki Mobile ? : İste o konuda aklım ermiyor, nasıl yaparız da en azından bu konuda “Kolsuz” statüsüne düşmeyiz. Peki alternatif olarak hiç APK versiyonunu denedik mi? Olsa bile online bir oyun. İşin içinden çıkmak mümkün olmayabilir o yüzden şöyle yapalım. Hemen herkesin evinde 1 PC vardır ve bunun için Emülatör olarak indirebiliriz ve oyunumuza devam ederiz. Sistem olara acaba ID baz alınıyor mu? Yoksa sistem içerisinde ki telefonumuzda bulunan bir dosyada sadece geri sayan bir 6 saat mi var. Eğer öyleyse emülatör olarak oynamamız mümkün olabiliyor. Bu sayede Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatasının çözümü hakkında diğer alternatifleri de geliştirmiş oluruz. Bu yüzden böylesine düşüncelerinizi geliştirerek ve deneme yanılma yöntemleriyle sizde çıkış yolu bulabilirsiniz.

Pubg Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Hatası ve Haberler

Bildiğiniz üzere aşırı bağımlılık yapan bir oyun olan Pubg ve son olarak yine popülerliğini koruyan Pubg Mobile dikkat çekici oynama süresi ve aşırı agresiflik sergileyen kişiler yüzünden aslında bu yapılandırmayı uygun görüldüğünü bilmekte fayda var.

Bir çok oyuncu tarafından ortalama 5 saat üzeri oynanma süresi ve davranış bozukluğu vesilesiyle oyun bir çok eleştirmen tarafından kötü eleştirilse de Pubg kurucuları ya da ekibi diyebiliriz, bu konuya bir el atarak İzleme Sınırı Aşıldı hatasıyla geldiler. Son Zamanlarda uzmanalar tarafından sık sık uyarılan Pubg gündeme gelmesiyle. Bir çok Ülkede yasaklanması ile bu duruma kendilerince ve birazda baskı ile bu uygulamayı hayata geçirdiler. Günlük ortalama oynama süresi olarak 6 saati topluluk kullanımına göre optimize edilmesi ve sunulmasının ardından bir çok oyuncu tarafından olumsuz karşılandı. Oyuncuların genelinin şikayeti oyunda gelişmek ve bunun için çabalayan kişilerin tepkisini çekti. Lakin yine aynı zaman diliminde Hindistan’ın Gujarat eyaletinde oyuncularda bağımlılık ve davranış bozukluğu sergiledikleri gerekçe gösterilerek yasaklanmıştı. Bu sırada yasağı aşarak oyunlarına devam eden 16 Üniversite öğrencisi tutuklanarak ceza evlerine gönderildi. Kefaletleri ödenip serbest bırakılan öğrenciler, oyunlarına devam etti mi bilinmez ama.. Güzel bir farkındalığı ortaya koydukları aşikar.

1Özetle Sonuç

Keza böylesine bir haberin özellikle 10-15 yaş ortalamasındaki genç oyuncuların korkulu rüyasına döndüğünü düşünebiliriz. Bu haberin ne denli doğru olduğu ise bilinmiyor, ekleme sebebim hadi doğruysa böylesine bir durumda ne gibi önlemler alınması gerektiğini bizlere tekrardan hatırlatacaktır. Olur da bir gün Ülkemizde de bu oyun için bir yaptırım uygulanırsa silin gitsin başka oyunlara yöneliriz olur biter demek isterdim ama işte emek var abi, Bu yüzden o emeklerin yıpranmaması açısından en iyi çözümü üst başlıklarda anlattım aslında bir düşünün derim.

Demem o ki Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası çözümü arayan arkadaşlara geçici çözümler sunuyoruz, sorunlarınız devam ederse bizleri bilgilendirmek adına yorumlar kısmından yorumlarınızı bırakmanızı öneriyoruz, Edindiğimiz kaynaklar aylarca çözüm bulamamış ama en azından bir çok kişinin yarına melhem olduğunu biliyoruz. Bunlarından birisinin ben olduğumu belirttiğim gibi bu tür sorunları çözmenizde yardımcı olmaya çalışacağım. Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası 2020 yılında devam edecek gibi görünüyor. Lakin çözüm yolları yine oyunculardan gelecektir, alternatif yazılımlar ve kod dizilimleri ile arka planda çalışacak programlar vesilesiyle belkide bu durumu aşabileceğiz.

Oyun hakkındaki Tüm detayları “Pubg Mobile” yazarımız ya da kategorimiz üzerinden test edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz