Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Hattınız varsa, BEDAVA İNTENET 2021 yılında size var, Bir çok kampanyalar ve neler yapmanız gerekenleri anlattık sizleri bekliyoruz.

0
15

Türk Telekom Bedava internet 2021 Türkiye sınırları içerisinde en büyük iletişim ağına sahip telekomünikasyon firmasıdır. Hem mobil hem de ev, iş interneti alanında en geniş ağa sahip olan firma abonelerine özel fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Türk Telekom bedava internet konusunda ülkemizde bu alanda yer alan bütün telekomünikasyon firmalarından çok daha fazla kampanya olanakları sunduğunu sunmuş olduğu sayısız kampanyalardan açıkça görüyoruz.

Mobil alanında bütün teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, devrin tüm teknolojilerine en hızlı ayak uydurabilen firma yaptığı sürpriz ve cömert kampanyalarla ülkemizdeki en sevilen operatör olma yolunda hiç şüphesiz ön safhalardadır. Bu yüzden Türk Telekom aboneleri diledikleri gibi internet kullanırlar çünkü firma mutlaka abonelerine özel Türk Telekom bedava internet 2021 seçenekleri sunacaktır. Bu yazımızda sizlere bu avantajlı paketleri açıklayarak sunmaya çalışacağız.

Türk Telekom operatörü kullanıyorsanız gerçekten çok avantajlısınız, inanılmaz seçeneklerle firma size adeta kullandığınızdan çok daha fazla kazanacağınız ücretsiz internet seçenekleri sunuyor. Size sadece sosyal medya ya da internet üzerinden bu kampanyaları takip ederek, gereken koşulları sağlayıp bu avantajlardan yararlanmak kalıyor.

Firma gerek televizyondan olsun, gerek internet gerekse sosyal medya hesapları üzerinden yararlanacağınız internetler konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Türk Telekom firması her Cuma günü si süpür kampanyasından yaklaşık 30 GB internet kazanma şansı elde edebiliyorsunuz. Telefonunuzda yüklü olan mobil internet bölümünden sil süpür kampanyasını tıklayarak karşınıza çıkan sil süpür sayfasını silme işlemi yaparak Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Her hafta Cuma günü yararlanacağınız bu kampanya dışında yararlanabileceğiniz kampanyalardan bahsetmeye devam etmek istiyoruz.

Türk Telekom 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom her geçen gün yeni kampanyalarla abonelerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Türk Telekom yaptığı bu kampanyalarla Türkiye’nin en büyük kapasitesine sahip en avantajlı ve kaliteli internetini sunmayı ilke edinmiştir. Şimdide yeni hat alan, Türk Telekom’a yeni hattını taşıyan, operatörün efsane tariflerine geçiş yapan ve belirtilen illerde yaşayan abonelerine özel Türk Telekom 10GB İnternet kampanyası başlatmıştır.

Bu kampanyadan yararlanacak olan şanslı iller hangileri olacak merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz. Firmanın tüm avantajları konusunda detaylı bilgi vereceğimiz yazıda vereceğimiz tüyolarla bedava internet kampanyalarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi operatörü olan Türk Telekom her geçen gün genişlettiği ağı ve sürekli yenilediği alt yapısı ile abonelerine hizmette sınır tanımamaya devam ediyor. Türk Telekom’un müjdeli haberleri gelmeye devam ediyor. Şimdilik iki ilimiz için yaptığı kampanyayı ilerleyen zamanlarda farklı illerde de yapmasını beklediğimiz dev operatör firması bu sefer yüzleri Çanakkale ve Balıkesir ilinde yaşayan müşterileri için başlatacak.

Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan müşterilerine tam 10 GB internet sunacak olan dev operatör firması bu müjdeyi internet sayfasında duyurmuştur. Bu illerin merak ettiği konu ise operatörün bu interneti hangi koşullarda abonelerine sunacağı konusudur. Bu konu hakkında sizlere hemen bilgi verelim. Kampanyaya katılmak oldukça kolay bir işlemdir. Öncelikle yani ilk şart Çanakkale ve Balıkesir illerinde ikamet ediyor olmanız gerekiyor.

Turkcell Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 10 GB bedava internet 2021 kazanmak için bu illerde yaşayan kişilerin yani operatör sahiplerinin tarifelerini efsane tarifelerine taşımaları yeterli olacaktır. Çanakkale ve Balıkesir illerinde yaşayan operatör aboneleri tarifelerine efsane tarifelere taşıdıklarında kişilerin hatlarına tam bir ay boyunca geçerli olacak 10 GB internet hatlarına tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’un Çanakkale ve Balıkesir illerinde yaşayan abonelerine sunduğu 10 GB hediye internet kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Türk Telekom 10 GB bedava internet kazanmak için Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10 GB tarifelerinden herhangi birine geçmeniz yeterli olacaktır. Bu dev operatörün sunmuş olduğu 10 GB hediye internet sadece tek bir sefer hattınıza yüklenecektir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler Türk Telekom bayilerinden, Türk Telekom mobil uygulamalarından ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerinden başvurabilirsiniz.

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet
Türk Telekom Bedava İnternet

Bilindiği üzere dünya genelinde yayılan cirona virüs salgını dolayısıyla pek çok işletme çalışmasını durdurmuş ve tüm okullar örgün eğitime ara vermek zorunda kalmışlardı. Milli Eğitim Bakanlığı aldığı kararla ara tatil dönemini erken tarihe alıp, durum düzelmediği içinde sonraki dönemlerde online eğitim sistemiyle eğitime devam edileceğine karar verilmiştir.

Öğrencilerin evlerinde eğitimlerini devam edebilmesi için Türk Telekom Bedava İnternet kapsamında okulların eğitim sağlayacağı EBA sistemi için tam 8GB internetten tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekler.

Böylelikle öğrenciler eğitimlerine ara vermeden sağlıklı bir şekilde internet kullanarak online eğitim alabilecekler. Türk Telekom’un bu ücretsiz hizmeti öğrencilerin eğitim alanında ne kadar hassas bir operatör olduğunun da kanıtıdır.

EBA sisteminden yararlanmak için abonelerin telefonlarındaki mesaj kısmına ‘’EBA’’ yazarak 5555 numarasına mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Hemen sonrasında gelen 8 GB interneti digital eğitimi platformunda dilediğiniz anda kullanabilirsiniz. Türk Telekom tarafından tanımlanan 8 GB interneti sadece EBA için kullanabilirsiniz.

 Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Arayanı Bil pus servisi ücretli bir servis olup, Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyası kapsamında abonelerine hediye olarak 1GB vermektedir. Arayanı bil plus sisteminden yararlanan aboneler hem kendilerine gelen aboneyi anında öğreniyorlar hem de 1GB hediye internetten yararlanma şansını elde etmiş olurlar. ArayanıBil plus servisine aylık abonelik sağladığınızda haftalık 1GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Servise aylık abone olmak için telefonunuzun mesaj kısmına PLUS yazıp 7065 e SMS gönderebilirsiniz. ArayanıBil servisine 6 aylık abone olarak abone olursanız aylık 1GB internet kazanabilirsiniz. ArayanıBil servisine 6 aylık abone olmak ve ücretsiz 1 GB internet kazanmak için PLUS yazıp 7066 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. ArayanıBil plus servisinin aylık servis ücreti tüm vergiler dahil 2,99 TL’dir. ArayanıBil Plus servisinin 6 aylık abonelik ücreti ise yine tüm vergiler dâhil olmak üzere yalnızca 14,99 TL’dir.

ArayanıBil servisi iptal edilmediği sürece, yani mesaj yoluyla ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aylık abonelik yaptı iseniz her ayın sonunda, eğer 6 aylık abonelik yaptı iseniz 6 ayda bir abonelik yenilenecektir. Aboneliğiniz bitmeden önce Türk Telekom tarafından size uyarıcı mesaj gönderilerek İptal edebilir ya da aboneliğinizi yenileyerek ArayanıBil avantajlarından yararlanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet avantajları elde etmeye devam edebilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyası içerisinde hediye internet kampanyalarını da incelemeye devam ediyoruz. Türk Telekom hediye internet sürprizleri arasında E-Fatura aboneliği de bulunmaktadır.

Türk Telekom E-fatura abonelik fırsatını abonelerine sunarak hem doğaya katkıda bulunarak kâğıt israfını önlemiş oluyor hem de abonelerine E-fatura üyeliği hediye internet sağlayarak gene müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yine yüzleri güldürmeyi başarmıştır.

Üstelik E-Fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı mailinizden takip edebilme ayrıcalığını da yaşamış olacaksınız. Abonelik sağlamak için 1GB emailadresiniz yazarak 3008 numarasına göndererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Kampanya E-fatura üyeliğini başlatan abonelere 1 hafta kullanmaları için 1 GB internet hediyeleri tanımlanır. Her müşteri bu kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilir. Mevcut E-fatura üyeleri bu kampanyadan yararlanamazlar.

Türk Telekom Hattına Geçenlere 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava İnternet veren hatta en çok bedava internet sunan operatördür. Sizde Türk Telekom’un avantajlı dünyasına adım atmak istiyorsanız mutlaka hattınızı bu büyük operatöre taşımalısınız. Hem hattınızı Türk Telekom’a taşıyan tüm yeni abonelerine 30 GB bedava internet sağlamaktadır. Türk Telekom’a hoş geldin kampanyası kapsamında hattınızı bu operatöre taşıdığınızda bol internet kullanmanın da avantajlarını yaşamış olacaksınız.

Türk Telekom hattına taşımak istediğiniz numaranızı size en Türk Telekom bayilerinden, geçiş işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Geçiş işlemi yapıldıktan sonra büyük harflerle BOLBOL yazarak 5555 numaralı hatta SMS yollamanız yeterli olacaktır.

Sms operatöre ulaştıktan sonra bol bol kullanacağınız 30 GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Sizde Türk Telekom’un avantajlı dünyasından yararlanmaya başlayarak, daha da avantajlı ve kampanyaları takip ederek daha fazla internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir. Unutmayın ki Türk Telekom abonesi olmak bir ayrıcalıktır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2021
Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler

Türk Telekom bedava İnternet kampanyaları bu dev operatöre üye olalar için asla tükenmez. Aksine her geçen gün daha fazla kampanya ve yenilikle karşımıza çıkan operatör bu seferde gece tarifelerindeki yenilikler ve bedava internet kampanyaları ile karşımıza çıkıyor. Operatörde Selfy’den bol internetli geceler kampanyasıyla, Gel dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8Gb, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8 GB tarifelerine kayıtlı olan Telekom aboneleri yararlanabilirler.

Bu tarifelerdeki aboneler Selfyliler her gece 00:00  06:00 saatleri arasında bedava internet kullanabilirler. Bu kampanyadan Selfy üyesi olan aboneler GECENET yazıp 4545 numarasına Sms atarak geçerli olan tarih aralığında göndererek yararlanabilirler. Selfy üyesi olmayan Türk Telekom aboneleri ise GECENET TCKN yazıp 4545 ‘e göndererek kayıt olup aynı şekilde 00:00 06:00 saatlerinde bedava internet ayrıcalıklarından yararlanmaya başlarlar.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom bedava İnternet dağıtmaya her hafta Cuma günleri mobil üzerinden yaptığı SilSüpür kampanyası ile dağıtmaya devam ediyor. Bu kampanyadan hem faturalı hem faturasız müşterilerin yararlandığını özellikle belirtmek isteriz. Türk Telekom abonelerine en çok kazandıran uygulaması olan sil süpür şimdiye kadar abonelerine en çok bedava hediye internet veren firma olmuştur.

Türk Telekom mobil uygulaması içerisinde bulunan uygulamanın görseli de son derece eğlencelidir. Türk Telekom mobil uygulamasını playstore ya da apple stor’dan indirdikten sonra Türk başlayabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet alanında en fazla hediye veren firma olmasına şaşırmamak lazımdır. Çünkü her hafta Cuma günleri mobil uygulamanızdan gayet keyifli bir şekilde bedava internet kazanmış olacaksınız. Türk Telekom mobil uygulamasından Sil Süpür bölümüne girerek uygulamayı açınız.

Daha sonra karşınıza çıkan bulutu elinizle silerek çıkan internet, dakika, sms gibi hediyeler kazanabilirsiniz. Son derece eğlenceli bu uygulama da kazandığını GB, Sms ya da dakikalarınızı 1 hafta içinde yani diğer Cuma gününe kadar kullanabilirsiniz. Her Cuma başka bir hediye ile hafta boyunca bedava internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Selfy Mor 1GB Hediye Kampanyası

Türk Telekom bedava İnternet faturasız hatlara özel bedava yani hediye internet kampanyaları da düzenlemektedir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler her ay 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilirler. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken son derece basit bir işlemdir. Cep telefonunuzdan ‘’MOR HEDİYE’’ yazarak 4545 numarasına SMS atarak yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Teknolojileri kurumunun (BTK) bilimsel, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen anlayışı ile oluşturulan BTK akademisi online eğitim sertifika programlarıyla eğitim desteği veren teknoloji bilgilerini güncel olarak halka aktarmayı amaçlayan bir akademidir.

Bilginin adresi olarak karşımıza çıkan ve bu yolda dijital platformlarda online eğitim vererek halkı hem eğitip hem de bilgilendiren akademi eğitim almak isteyen herkese ulaşmayı planlamaktadır.

Bu doğrultuda çalışmalarını Türk Telekom bedava İnternet hizmetini bu operatör devi ile yürütmeye başlayan akademi Türk Telekom firmasının Tüm Türkiye’yi kapsayan ağıyla ürenin bir ucundan en diğer ucuna ulaşarak bilgiyi teknolojiyi taşımayı hedeflemektedir. BTK akademisine www.btkakademi.gov.tr adresinden ulaşarak online platform üzerinde sizler için sunulan eğitimlerden faydalanabilirsiniz.

Aslında bu programın amacı ülkemiz içerisinde daha fazla yazılımcı yetiştirmek olup ülkemiz ekonomisine ve geleceğe dair en akıllıca olan yatırımdır. Türk Telekom firması bu konuda teknolojiye daima destek vermiş bir firma olarak BTK akademiye destek olmak amacıyla abonelerine tam 6 GB Türk Telekom Bedava İnternet olanağı sunmaktadır.

Tam 1 ay boyunca BTK eğitimlerinde kullanacakları bu interneti geleceğin yazılımcılarına hediye olarak vermekten gurur duyan Türk Telekom eğitime ne kadar önem verdiğinin de önemle altını çizmektedir.

Bu ücretsiz internetten yararlanama için cep telefonunuzun mesaj kısmına Bk Akademi yazıp 555 numarasına SMS atmanız yeterli olacaktır. Gençler bizim geleceğimiz ve onlara en iyi eğitimi biz sunmalıyız diyen Türkiye’nin dev operatör firması eğitim alanında vermiş oldukları destekle neden bu kadar çok tercih edildiğini de göstermiş bulunmaktadır.

Kampanya tamamen ücretsiz olup 19.05.2020 ve 31.12.2021 tarihleri arasında tüm faturalı ya da faturasız aboneler tarafından Türk Telekom bedava internet kapsamında yararlanabilecekleridir.

Kampanyaya belirtilen şekilde katılan aboneler 30 günde bir yenilenen 6 GB internetlerini her ay hiç ücret ödemeden kullanabilirler. Kampanya süresince kullanımınız %80 ya da %100 e ulaşınca tarafınıza mutlaka bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Türk Telekom Hayat Eve Sığar Uygulaması

İçinde yaşadığımız pandemi dönemi sebebiyle hayatımıza giren Hayat eve sığar uygulaması artık hayatımızın her döneminde sürekli kullanmak zorumda olduğumuz bir uygulama olmuştur.

Hayat Eve Sığar uygulaması Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından bize sunulan Covid 19 virüsü hakkında bilgilendirme yapan ve salgının seyrini takip etmemize yarayan son derece gerekli bir sistemdir .

Türk Telekom bedava internet kapsamında bu sistemi kullanırken operatör bize ücretsiz kullandırmaktadır. Artık hayatımızın tamamen parçası olması bu uygulamanın giderek önemini artırmıştır. Özellikle son zamanlarda sistemde bulunan HES kodu kullanma zorunluluğu her resmi kuruma girerken kullanmak zorunda kalıyoruz.

Bu uygulama kullanılırken internet paketiniz kalmasa bile uygulama kullanım esnasında otomatik olarak bağlanarak sistemi kullanmaya devam edebileceksiniz.

Aboneler Türk Telekom Bedava internet kapsamında ücretsiz bir şekilde kullanırlar. Yani paketiniz olmasa bile Hayat Eve Sığar uygulamasına girdiğiniz an sistem otomatik çalışmaya başlayacaktır. Bu sistem üzerinde haritalara bakarak hastalığın riskli bölge orta riskli bölge ya da yüksek riskli bölgelerde yoğun görüldüğü yerleri saptayabilirsiniz.

Aynı zamanda ailenizdeki kişileri kaydedip, bu sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Her zaman yanınızda olacak bu uygulama ile kendinizi güvende hissedecek ve Türk Telekom’la kesintisiz kullanabileceksiniz.

Türk Telekom hayat eve sığar yazısı kaldırma

Bu yazıyı, yararlandığınız için kaldırmanız pek mümkün değildir. Lakin yine de sağlayıcı firmanın müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz. Telekom Bedava İnternet 2021 yılı ile sizlerde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Telekom Bedava İnternet 2021 isimli makalemize verdiğiniz ilgiden dolayı sizlere teşekkür eder iyi yarınlar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz