Turkcell Müşteri Hizmetleri 2021

0
17
Turkcell Müşteri Hizmetleri
Turkcell Müşteri Hizmetleri 2021

Turkcell müşteri hizmetleri operatör kullanıcılarına hizmet vermek için 24 saat çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri operatör sorunlarına çözüm bulmak için alanlarında uzman kişilerden oluşmuştur.

Profesyonel ekiplerden oluşan müşteri hizmetleri operatörlerin karşılaşmış oldukları sorunlara karşı anında çözüm üreterek konforlu mesajlaşma ve konuşma imkânı sağlamış olur.

Turkcell kullanıcılarının beğenisini kazanan müşteri hizmetleri ile iletişim sağlamanın pek çok yolu vardır. Turkcell kullanıcıları müşteri hizmetleri ile digital operatör uygulamasından, 532, 0532 757 2222 ya da 0532 532 0000 numaralarından, Bip uygulaması üzerinden ya da yüz yüze mağazalardan iletişim sağlayabilirler.

Operatör kullanıcıları müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayarak tarifeleri hakkında bilgi alabilir ya da en uygun tarifeye geçiş yapabilirler. Ayrıca Turkcell kampanyaları hakkında detaylı bilgi alarak fırsatlardan yararlanabilirler.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Turkcell Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için yapmanız gereken tuşlama veya Sesli iletişim aşağıdaki gibidir.

Müşteri Temsilcisi demeniz yeterlidir.

Sizi bir kaç defa farklı yönlendirmek isteyebilir siz ısrarla “Müşteri Temsilcisi” derseniz sizi direk olarak Müşteri temsilcisine bağlayacaktır.

Turkcell ile nasıl görüşebilirim?

Bunun için alt başlıklarımızı iceleyebilirsiniz. Vaktiniz yoksa;

 • 532
 • 0532 757 2222
 • 0532 532 0000

Numaralarından Turkcell ile görüşebilirsiniz.

Yurt dışından Turkcell Müşteri Hizmetleri nasıl aranır?

Bunun için yapmanız gereken farklı bir Turkcell’in Yurtdışı numarası olan “+905325320000” telefon numarasıyla arayabilir ve çözüm bulabilirsiniz.

532 ücretli mi?

0532 757 2222 Numarasını aradığınızda her hangi bir ücret ödemezsiniz. Aramak ve yardım almak tamamen ücretsizdir.​

Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattı

Turkcell Müşteri Hizmetleri
Turkcell Müşteri Hizmetleri 2021

Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişim sağlamak tamamen ücretsizdir. Kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmemesi bir Turkcell ayrıcalığıdır. Turkcell kullanıcıları ücretsiz müşteri hizmetlerine kısa sürede bağlanarak problemlerine çözüm bulabilirler.

Kullanıcılar, Turkcell müşteri hizmetleri ile tarife sorunlarına yanıt bulmak, kampanya ve servisler ile ilgili detaylı bilgi almak için bağlantı sağlayabilirler. Ayrıca fatura kullanım detayları ya da güncel kullanım bilgisi hakkında da bilgi alabilirler.

Turkcell kullanıcılarına uzun yıllardır ücretsiz hizmet veren müşteri hizmetleri müşterilerin takdirini kazanmış bir sistemdir. Kullanıcılar diledikleri zaman müşteri hizmetleri ile ücretsiz bir şekilde iletişim sağlayarak tarifeleri hakkında şeffaf ve net bilgi alma imkanına sahiptirler.

Turkcell Satış Sonrası Destek

Turkcell müşteri hizmetleri kullanıcılarına kampanya ve fırsatlar hakkında da detaylı bilgi veren kurumsal bir sistemdir. Turkcell kullanıcıları cihaz kampanyaları hakkında detaylı bilgi alarak cihaz satın alma şansına sahiptirler. Turkcell cihazları peşin fiyata ya da tarife ek fatura ile satın alınabilmektedir.

Turkcell müşteri hizmetleri kullanıcılarına satış sonrası da destek verir. Turkcell kullanıcıları satın aldıkları cihazlar arızalandığında ücretsiz müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayabilirler.

Turkcell müşteri hizmetleri satış sonrası destek ile kullanıcılarına: teknik servis hizmet süresi, arızalı ürünler için iade koşulları, servis hizmetinin ücret bilgileri, cihaz kaybolması, ürün garanti belgesi ve cihazlar ile ilgili her türlü soruna karşı hizmet vermektedir

Turkcell Kurumsal Online Hizmetler

Turkcell müşteri hizmetleri kurumsal kullanıcılarına online olarak da hizmet sunmaktadır. Kurumsal kullanıcılar şirket hatları ile abonelik sözleşmesinde yer alan işlem yetkilisi tarafından her türlü sorunlara çözüm bulma imkanına sahiptirler. Şirket hattının işlem yetkilisi tarafından alınan parola ile Turkcell kurumsal online işlemlere ya da şirketim uygulamasına girilerek hat kullanımları ile ilgili detaylı bilgi almak mümkündür.

Turkcell şirket hattı kullanıcıları ayrıca dijital operatör uygulamasından hat kullanım bilgilerine ve tarife detaylarına ulaşabilirler. ​Turkcell mobil uygulamaları Appstore’dan ya da Playstore’dan yüklenir. Uygulamayı yükleyen kullanıcılar şifreye gerek olmadan sadece GSM numarasının son 2 hanesini girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirler.

Turkcell 532 Müşteri Hizmetleri

Turkcell müşteri hizmetleri ile bağlantı kurmak isteyen kullanıcılar 532’yi arayarak sadece üç tuşla bağlantı sağlayabilirler. Turkcell 532 hattı kullanıcılara tamamen ücretsiz şekilde hizmet vermektedir.

Turkcell operatör kullanıcıları 532 üzerinden fatura, tarife, kullanım detayı, cihaz kampanyaları ve karşılaştıkları sorunlar hakkında yardım alabilirler. Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca diğer operatör kullanıcıları ve sabit hatlardan turkcell müşteri hizmetleri ile 532 tuşlanarak iletişim kurmak mümkündür.

Turkcell Kısa Mesaj Yardım

Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişim sağlamanın bir diğer yolu kısa mesajdır. Kullanıcılar bilgi almak istedikleri konu ile ilgili anahtar kelimeyi 2222’ye göndererek yardım alabilirler.

 • Tarife ile ilgili bilgi almak için TARIFE
 • Kalan paket detayları için KALAN
 • ​Turkcell rehberine kayıtlı kişiler için REHBER
 • Numarayı Turkcell rehberine kayıt etmek için REHBER AKTIF
 • Numarayı Turkcell rehberinden çıkarmak için REHBER IPTAL
 • Uygulama şifresi için SIFRE
 • Fatura ile ilgili detaylı bilgi almak için FATURA
 • Güncel fatura bilgisi için GUNCEL

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Süresi

Turkcell müşteri hizmetleri ile bağlantı sağlamak oldukça kolaydır. Kullanıcılar tercih ettikleri yöntem ile müşteri hizmetlerinin uzman ekiplerinden bilgi alarak sorunlarına kısa sürede çözüm bulabilirler.

Turkcell operatörünün büyük ayrıcalıklarından biri müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat iletişim kurmanın mümkün olmasıdır. Turkcell kullanıcıları bekleme süresi olmadan müşteri hizmetlerine anlık olarak bağlantı kurabilirler.

Turkcell digital operatör uygulaması üzerinden de anlık olarak yardım almak mümkündür. Herhangi bir bekleme süresi olmadan sorunlara çözüm bulan ve bilgi akışı sağlayan Turkcell müşteri hizmetleri kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Turkcell operatörü kullanıcıları ayrıca istek görüş ve şikayetlerini de müşteri hizmetlerine iletebilirler. Kullanıcıların istek ve görüşleri müşteri hizmetlerinin uzman ekiplerince değerlendirilerek daha iyi hizmet vermek için gerekli çalışmalar yapılır.

Turkcell Yüz yüze İletişim Kanalları

Turkcell müşteri hizmetleri ile mağazalar üzerinden yüz yüze iletişim sağlamak mümkündür. Kullanıcılar, Türkiye’nin her yerinde var olan Turkcell mağazalarından abonelik işlemleri, cihaz kampanyaları, tarife işlemleri ya da diledikleri konu hakkında detaylı bilgi alabilirler. Ayrıca mağazalardaki yeni teknolojik cihazları, telefon, laptop ve tabletleri deneyimleyerek satın alabilirler.

Diğer operatörlerin kullanıcıları Turkcell mağazalarından güncel tarife ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olarak hat geçiş işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Kurumsal Turkcell kullanıcıları şirket hatları ile ilgili işlemlerini Turkcell mağazaları üzerinden yapabilirler. Ayrıca şirket hattı ile ilgili kullanım ve tarife detayları hakkında bilgi almaları da mümkündür.

Turkcell operatörü kullanıcıları Turkcell mağazalarında beklemeden işlem yapmak için randevu alabilirler. Turkcell ana sayfasından randevu al butonuna tıklayarak işlemlerini tamamlayabilirler. Randevu alan kullanıcılar Turkcell mağazaları ile herhangi bir bekleme süresi olmadan işlemlerini öncelikli olarak kolayca gerçekleştirebilirler. ​​​

Turkcell Digital Operatör Uygulaması

Turkcell müşteri hizmetleri, dijital operatör uygulaması üzerinden kullanıcılarına online olarak hizmet vermektedir. Turkcell kullanıcıları appstore ya da playstore üzerinden Turkcell dijital operatör uygulamasını indirerek online işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Dijital operatör kullanıcıları tarifeleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirler. Kullanım detaylarına erişebilirler. Turkcell kullanıcıları tarife değişikliği işlemlerini de uygulama üzerinden gerçekleştirebilirler.

Dijital operatör uygulaması kullanıcılara fatura işlemleri ile ilgili de hizmet vermektedir. Uygulama kullanıcıları güncel fatura bilgilerine ya da ödedikleri fatura detaylarına ulaşabilirler.

Dijital operatör uygulaması içerisinde yer alan dijital mağaza içerisinde pek çok cihaz kampanyası bulunmaktadır. Uygulama indirilerek bu cihaz kampanyaları hakkında detaylı fikir sahibi olmak mümkündür.

Dijital operatör kullanıcıları her hafta yenilenen salla kazan kampanyası ile bedava internet ya da konuşma kazanabilirler. Ayrıca pek çok cihaz kampanyası hakkında detaylı bilgi alarak cihaz satın alabilirler.

Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden pek çok kullanıcısına online olarak hizmet vermektedir. Kullanıcılar Turkcell asistan özelliği ile kolayca yardım alabilirler.  Karşılaşmış oldukları herhangi bir soruna çözüm bulabilir ya da bir konu hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Dijital operatör kullanıcıları ek paket işlemi, bakiye yükleme ya da transfer işlemi, Süperbox dijital başvuru işlemi, fatura işlemi, cihaz sipariş işlemi, tarife işlemi, ek paket işlemi, hat işlemi, çağrı ve sms ayarlarını, fatura ayarlarını, yurt dışı işlemi, sigorta işlemi, Paycell ve kredi kartı işlemi, mobil ödeme işlemi ve daha pek çok işlemi online olarak gerçekleştirebilirler.

HYTALE oyna sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu makalemizde sizlere Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve Bazı soruların cevabını verdiğimiz bir dize yazımızı yazdık, umuyorum ki işinize yarayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz