Vodafone Bedava İnternet 2021

0
13
Vodafone Bedava İnternet 2021
Vodafone Bedava İnternet 2021

Bugün Vodafone kullanıcıları giderek artış gösterir. Sizler de Vodafonlu değilseniz eğer en yakın şubeye giderek hattınızı taşıyabilirsiniz. Vodafone bedava internet 2021 kampanyalarından da anında yararlanabilirsiniz. Vodafone üyelerine özel 2021 yılında birçok kampanya ve hediye sizi bekler. Üstelik her biri kazandıkça kazandıran internet paketleri ile yüklüdür. Sizler de hattınızı Vodafone ye taşıyarak önümüzdeki yıla özel hazırlanan fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz. Her geçen yıl kampanyalar giderek artış gösterir. Sizler de bu kampanyalardan yararlanmak için özellikle Vodafone hattını kullanarak daha birçok fırsatı bir arada bulabilirsiniz. Üstelik sadece internet de değil bedava dakika ve SMS hakkı bile önümüzdeki yıla özel kampanyalarla sizi bekler.

Turkcell Bedava İnternet 2021

Vodafone bedava internet 2021 yılına özel çeşitli seçenekler etrafında sizlere sunulur. İlk olarak hattınızı taşıdıktan sonra özellikle yeni kullanıcılar için birçok internet kampanyası sunulur. Hali hazırdaki kullanıcılar için de durum geçerlidir. İnternet günlük kullanıcılar için çokça harcanan ve tüketilen bir alana sahiptir. Birçok işin internet üzerinden yapılmasının yanı sıra sosyal medyaya sık sık girilmesi bile internetin tüketim hızını arttırır. Sizler de bu gibi daha birçok alanda internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Özellikle Vodafone ile bu kampanyalar internet alanında daha çok yoğunlaşır. Kullanıcılara özer birçok oyun ya da uygulama bile internet kazanımı için sunulur. Vodafone ile kazandıran internet uygulamalarına bile sahip olabilirsiniz.

Vodafone 2021 İnternet Avı Uygulaması

Kullanıcılara özel internet avı ile Vodafone bedava internet 2021 adı altında yararlanabilirsiniz. Vodafone internet kazanma alanında müşterilerine birçok hediye dağıtır. Bunlardan biriside internet kazanma avıdır. Bunun sonucunda 5 gb ye kadar internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile hem eğlenebilir hem de internet kazanabilirsiniz. İnternet kazanma avı genelde birçok kullanıcıya ulaşmış bir kampanyadır. Vodafone bu kampanya ile özel müşterilerine bu olanağı sunar. Özellikle uzun yıllar Vodafone ’da kalmış olan kullanıcılar bu kampanyayı bir hayli sevdi. Sizler de kampanya dahilinde anında 5 GB internete sahip olabilirsiniz. Üstelik ek bir ücrete de gerek yoktur.

Vodafone bedava internet 2021 alanına özel bu kampanya sizi bekler. Sadece katılım yoluyla eğlenip internet kazanabilirsiniz. Eğer internet ihtiyacınız varsa ve tarifenizde yeterli internet yoksa bunun için bu kampanyaya katılarak ihtiyacınızı anında giderebilirsiniz. Vodafone internet kazanma alanında bu ve daha birçok içerik sizleri bekler. 5 GB internet kazanma şansını yakalayarak günlerce internetin tadına varabilirsiniz. İnternet avcıları isimli oyunla eğlenerek bu şansa sahip olabilirsiniz. Hem internet avlama hem de puan toplama yolu ile kazanma şansını ikiye katlayabilirsiniz.

Tüm Vodafone abonelerinin katılımı bu kampanya için geçerlidir. Bunun için ilk olarak internet avcıları oyununu yüklemeniz gerekir. Bunun için Google play uygulaması üzerinden anında bu uygulamayı indirebilirsiniz. Üstelik uygulamayı indirmek için giden internet miktarı da oldukça düşüktür. Tarifenizden fazla internet yemeden bu uygulamayı indirebilirsiniz. Ayrıca indirme hızı da oldukça kısa sürede gerçekleşir.

Kurulumu çok kolaydır. Vodafone bedava internet 2021 kazanma fırsatı için uygulamayı indirip giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra belli numara alanını doldurup anında internet avına başlayabilirsiniz. Burada bir oyun havası sizlere yaşatılır.

Bu oyun havası içinde belli çipler sizlere sunulur. Her bir çip numarayı temsil eder. Ayrıca günün her saatinde ve her zaman bu çipleri toplayabilirsiniz. Ne kadar çip toplarsanız o kadar fazla internet kazanma şansınız olur. Çipleri topladıktan sonra internet satın alma diye bir uygulama bölümüne gitmeniz yeterlidir.

Bu bölümde bazı internet paketleri size sunulur. Bunlar 1 GB, 2 GB ve 5 GB olarak çeşitlidir. Her biri internet paketi için belli bir çip oranına ulaşmanız gerekir. Eğer bu çip miktarına ulaşmazsanız o zaman internet kazanma şansınız olmaz. Vodafone bedava internet 2021 kazanma kampanyası için sadece çip toplayarak bu anı eğlenceye çevirebilirsiniz. Ayrıca çipleri topladıktan sonra anında istediğiniz paketin üzerine tıklayarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Böylece satın alma işlemi sonuçlanır. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra internet anında hesabınıza yüklenir. Böylece işlemi internet sıkıntısı çektiğiniz zaman ya da tarifenizdeki internet tükendiği zaman anında internet avcıları oyununa başvurarak bedava internet kazanabilirsiniz. Çok sık internet harcamayı sevenler için bu oyun kaçırmayacak bir fırsata dönüşür.

Ayrıca oyun internet açıkken oynanır. Fakat internet yeme gibi bir durum söz konusu olmaz. Yani çok az miktarda internet tüketimi olur. Oyun içinde ne kadar vakit geçirseniz de tarifenizi yoracak olan bir internet gideri yaşamazsınız. Vodafone internet kazanma alanında bu uygulamayı indirerek anında ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Sizler Vodafonlu değilseniz eğer anında Vodafone tarifesine geçerek bu uygulamayı indirebilirsiniz. Üstelik sadece bir kere değil birkaç defa net kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tüm bu kampanya ve fırsatlar için Vodafone ziyaret edebilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Vodafone Seni Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası 2021

Vodafone bedava internet 2021 ile seni seviyorum kampanyası altında bu internet fırsatından doyasıya yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile tam 3 ay geçerli olan 6 GB internet hediyesine sahip olursunuz. Bu büyük internet kampanyası ile doyasıya sosyal medyadan Youtube’ye kadar her alanda kullanacağınız bir internet ağı sizlere sunulur. Üstelik ilk katılacaklar için yüzde yüz kazandıran bir alana sahiptir.

Yani bu uygulamaya ve kampanyaya ilk defa katılacaksanız eğer sizlere internet kesinlikle sunulur. Bu büyük kampanya Vodafone tarafından kullanıcılarına özel olarak hayata geçirilir. Bunun için ilk yapmanız gereken şey seni seviyorum testine katılmaktır. Bu teste ulaşmanız da oldukça kolaydır.

ilk olarak Google arama motoruna Vodafone seni seviyorum kampanyası yazmanız yeterli olacaktır. Vodafone bedava internet 2021 adı altında bu büyük kampanya sizi bekler. Arama motorunda ilk çıkan sekmeye basmanız yeterli olacaktır. Bu sekme ile açılan ana sayfada sizler için hazırlanan bir test mevcuttur.

Ancak bu test sanılanın aksine bilgi yüklü bir test değildir. Sadece Vodafonlu kullanıcıların interneti nasıl ya da ne şekilde kullandıklarını içeren bir test uygulamasıdır. Yani hiç sıkılmadan bu testi çözerek internete doğru adım adım ilerlersiniz. Ayrıca bu test çok vakit alacak bir test de değildir. Sadece birkaç dakika içinde gerekli sonuca varılır.

Testi çözmeye başlarken sizler için eğlenceli sorula hazırlanır. Böylece interneti ne kadar sıklıkla kullandığınız da ortaya çıkar. Vodafone bedava internet 2021 ile bu dev kampanyadan yararlanmanız için sadece birkaç dakikanızı harcamanız yeterli olacaktır. Test sonunda internet karakteriniz de ortaya çıkacaktır.

Yani internet kullanımınıza bağlı olarak uygulamanın sizlere sunduğu karakter analizini de öğrenmiş olacaksınız. Sadece birkaç basit soru ile hem karakter analizi ortaya çıkacak hem de sonunda dev internet kampanyasından yararlanarak bunun tadını çıkaracaksınız. Test belli bir aşamaya kadar devam eder. Daha sonra durur.

Burada internet size sunulur. Ancak devam etmeniz önerilir. Eğer devam etmek istiyorsanız bunun sonucunda internet karakterinizi de öğrenirsiniz. Çok vakit gider gibi bir kaygıya da kapılmaya gerek yoktur.

Vodafone bedava internet 2021 ile test işlemi bittikten hemen sonra karşınıza ilk olarak 3 GB internet kazandığınızla ilgili bir yazı çıkacaktır. Bu yazı ile interneti 24 saat kullanacağınız şeklinde bir mesajla karşılaşırsınız. Ve ardından da internet otomatik olarak hattınıza yüklenmiş olacaktır.

24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde bu internet kampanyasından yararlanıp doyasıya kullanabilirsiniz. Sorular doğru yanıtlandığı zaman anında daha aktif bir şekilde internet testi de bitmiş olur. Anında hattınıza yüklenen internet hediyenizi de kullanmış olursunuz. Bu paket için ek bir ücrete de gerek yoktur. Sadece tek bir test ile bu kampanyadan anında yararlanabilirsiniz.

Üstelik bu test ile birlikte sizleri geri kalan 6 ay boyunca da kullanacağınız hediye internet paketleri bekler. Vodafone bedava internet 2021 ile tek bir kampanya üzerinden birden fazla internet kazanma olanağına sahip olursunuz. Hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek bir internet kampanyası Vodafone ile burada sizi bekler. Üstelik başarısız olma ya da kazanmama gibi bir durum da asla yoktur.

Yani herkes için kazandıran bir kampanya mevcuttur. Ancak burada tek bir sorun var. O da bu kampanyaya bir kez katılanlar ikinci kez katılamazlar. Yani sadece bir kereye mahsus bir kazanma fırsatı sizi bekler. Bu yüzden katılım sağlayan ilk kullanıcıların hepsine bu kampanya sunulur.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet 2021

Vodafone bedava internet 2021 ile sizleri bitmek ve tükenmek bilmeyen daha birçok internet uygulaması ve kampanyası bekler. 1 GB bedava internete de Vodafone ile anında sahip olabilirsiniz. Anında internete sahip olmanız gerekiyorsa ya da bu internet konusunda bir ihtiyacınız varsa o zaman bu 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun için sadece Vodafonlu olmanız yeterli olacaktır.

Ancak bu uygulama ise Vodafone tarafından sadece faturasız hat sahiplerine sunulur. Bunun için Vodafone faturasız hat sahibi olmanız gerekir. Çünkü bu internet paketi faturasız kullanıcıların hatlarına yükleme yapmaları sonucu gelen bir kampanyadır. Yani faturasız hat sahibi olup cep telefonunuza yükleme yaptığınız zaman anında bu 1GB bedava internet kampanyasından yararlanacaksınız.

Vodafone bedava internet 2021 ile bu kampanyadan yararlanmanız için ek bir ücret ödemesi de yapılmaz. Yani telefona yükleme yapsanız bile bundan her hangi bir ek kesinti yaşanmaz. Sizden sadece yükleme yapmanız istenir. Bunu yaptıktan sonra anında 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Bunun için ise hattınıza en az 30 TL ve üzeri olacak şekilde bir yükleme yapmanız gerekir. Bu yüklemeyi yaptıktan hemen sadece 1 değil 2 GB internet paketi de hediye olarak hattınıza anında tanımlanabilir. Yani 2 GB olabilmesi için 30 TL gibi bir yüklemenin üzerine çıkan daha büyük yüklemeler için hattınıza tanımlanır.

Sizler ise bunun için yükleme yaptıktan sonra “BANANEVAR” yazısını mesaj alanına yazarak 4455 e göndermelisiniz. Vodafone bedava internet 2021 ile bu kampanya anında sizlere sunulur. Gönderilen bu mesaj sonunda tam 15 gün kullanacağınız bir hediye internet kampanyası sizlere sunulur.

Daha sonra sadece mesajdan birkaç dakika sonrasında hediyeniz hattınıza yüklenecektir. Bunun için bir bilgilendirme mesajı da alabilirsiniz. Anında hattınıza yüklenen bu internet paketini zaman kaybetmeden kullanma fırsatına da sahip olabilirsiniz. Üstelik daha birçok internet paketi ve kampanyası da yine bu başlık altında sizi bekler. Sadece faturasız hatta sahip olmanız bu kampanya için yeterli olacaktır.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet 2021

Vodafone bedava internet 2021 ile sizler için 6 GB bedava EBA interneti sunulur. Pandemi sürecinde öğrencilere özel olarak sunulan bu internet ağı hem faturalı hem de faturasız kullanıcılar için tercih edilir.

Özellikle EBA da ders gören y ada notları takip eden öğrenciler için tam 1 ay boyunca doyasıya kullanacakları bir internet kampanyası sunulur. Üstelik bu kampanya öğrencilere özel olduğu için her ay tekrar eder. Her hangi bir kesinti de meydana gelmez. Yani ek bir ücret de ödemeye gerek kalmadan her ay okul bitene kadar bu internet kampanyası Vodafone tarafından hattınıza yüklenir.

Sizler sadece Vodafonlu olarak Vodafone bedava internet 2021 adı altında bu kampanyalardan yararlanıp doyasıya bunun tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için ek bir ücrete gerek bile duyulmadan sadece öğrenci olmanız yeterli olacaktır. EBA interneti orta okuldan liseye ve hatta üniversiteye kadar tüm öğrencilere sunulur. Sadece öğrenci olmanız bunun için yeterli olacaktır.

Milli eğitim bakanlığı tarafından öğrencilerin uzaktan sağlıklı bir şekilde ders almaları için Vodafone hattı üzerinden bu kampanya sunulur. Ancak bu internet yalnızca EBA ya girişte kullanılır. Yani her hangi başka internet uygulamalarında geçerli değildir. Böylece internetin sadece okul eğitim alanında kullanılması ve bu alana harcanması sağlanır. Bir ay boyunca 6 GB rahatlıkla öğrencilere EBA üzerinden yeterli olacak şekilde sunulur.

Vodafone bedava internet 2021 ile EBA programına giriş yapar yapmaz sizler için bu alanda hattınızda olan diğer internet kullanımları dışında bu kampanya geçerli olur. Böylece hattınıza tanımlı olan diğer internetten yemeden gönül rahatlığı için harcama olanağına sahip olursunuz. Bu kampanya 2020 yılında geçerliydi. Fakat pandemi süreciyle bu takvim 2021 yılına uzadı.

2021 yılında da EBA uygulaması üzerinden kendi internetinizden yemeden bu kampanyanın sizlere sunduğu internet olanağından yararlanabilirsiniz. 6 GB tam bir ay boyunca öğrencilere EBA üzerinden yetecek kadar ortaya çıkarılan bir kampanyadır. Yani internetin tükenmesi ya da fazla gitmesi söz konusu bile olmaz.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet 2021

Vodafone’nun kullanıcılara özel olarak sunduğu hediye çarkı ile birçok internet olanağı bir arada olacak şekilde sizlere sunulur. Vodafone hediye internet 2021 ile birlikte hediye çarkı da yenilenerek sizlere sunulur. 2020 ye oranla birçok hediye internet kampanyası bir arada artış gösterecek şekilde verilir.

Her pazartesi Vodafonlu kullanıcılar için hediye çarkı aktif hale gelir. Sadece Vodafonlu olmanız ve Vodafon uygulamasını indirmeniz bunun için yeterli olacaktır. Uygulamayı indirip şifreniz ve telefon numaranız ile giriş yaparak anında hediye çarkından da yararlanabilirsiniz.

Uygulama üzerinde yer alan hediye amblemine tıkladıktan sonra hediye çarkını yönlendirme işlemi gerçek olur. Kimi zaman çok kullanımdan kaynaklı çarkın yavaşlaması da söz konusu olur. Ancak bu durum geçicidir. Birkaç dakika sonra tekrara giriş yaptıktan sonra çarkı çevirebilirsiniz.

Vodafone hediye internet 2021 ile yenilenen hediye çarkı ile birden olanağa sahip olursunuz. Hediye çarkını sadece bir kere dokunup çevirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra birkaç saniye içinde ne kazandığınız ekran üzerinden sizlere gösterilir. Kazandığınız hediye de yine aynı dakika içinde hattınıza yüklenir. Hediyenizi alır almaz anında kullanmaya başlayabilirsiniz. bu hediyeler genelde çok çeşitlidir. İçinde SMS ve dakika hediyesi de olmasına rağmen genelde daha çok internet alanında hediye dağıtımı yapılır. Sizler için sınırsız olacak bir internet ağı mevcuttur.

En az 1 GB den başlayan internet kullanımı 5 GB ye hatta sınırsız ve sadece sosyal hesaplar için kullanılan internet hediyeleri de sunulur. Vodafone hediye internet 2021 ile internet alanında doyacağınız kampanyalar mevcuttur. Ayrıca sizlere sunulan bu hediye internetler kimi zaman 1 gün olacak şekilde sunulurken kimi zaman ise bu durum 2ya da 3 güne çıkacak şekilde sunulur. Ayrıca 1 haftayı bulan bir hediye internet kampanyası da mevcuttur. Sadece çarkı her hafta çevirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra hediye internetlerinizi doyasıya kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Vodafone uygulamasına giriş yaptıktan sonra internet paket alanını kontrol ederek çarkı çevirmeden de internete sahip olabilirsiniz. Kimi zaman hediye internetler her hangi bir şey yapmaya gerek duyulmadan sizlere sunulur. Bu da Vodafone’nun kullanıcılarına özel olarak ihtiyaç duymaları halinde sunulan kampanyaları kapsar.

Vodafone Play Store Self Servis Bedava İnternet 2021

Vodafone bedava internet 2021 ile anında birçok hediye internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Vodafone’nun sizler için sunduğu Playstore self servis alanı ile anında hediye internetinizi alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak yapılması gereken şey bu uygulamanın indirilmesidir. İndirme işlemi tamamlanır tamamlanmaz anında otomatik olarak hediye internetiniz de hattınıza tanımlanır. Sadece uygulamayı indirmek yeterli olacaktır. Daha sonra hediyenizi alarak doyasıya kullanmaya başlayabilirsiniz. Playstore self servis uygulaması indirme esnasında fazla internet yemeyen bir uygulamasıdır. Sadece uygulamayı indirerek vakit kaybetmeden anında hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Yedek 500 MB Hediye İnternet 2021

Vodafone’un kullanıcıları için sunduğu kampanyalar hız kesmeden devam ediyor. Vodafone bedava internet 2021 ile yedek 500 MB internete de anında sahip olabilirsiniz. Bunun için sadece Vodafone akıl küpü tarifesini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu şans akıl küpü tarifesini kullananlara özel olarak tanımlanır. Bu internet uygulaması bir yıl içinde tam 3 kez kullanılır. Her kullanımda ayrı ayrı olacak şekilde 500 MB hediye internete sahip olursunuz. Vodafone bu uygulamasını 2021 yılında da devam ettirir. Böylece yılda üç kez anında hediye internete ihtiyaç duyduğunuzda “500YedekMB” yazarak 3636 ya sms atmanız yeterli olacaktır.

Online Vodafone Başvurusu Hediye İnternet 2021

Vodafone bedava internet 2021 ile anında 30 GB gibi dev bir internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Online Vodafone başvurusu ile bu kampanya sizlere sunulur. Numarasını online işlem yolu ile Vodafone taşıyanlar için % 15 indirim ve deneme özgürlüğü de sunulur. Bunlara ek olarak hatta anında 30 GB gibi büyük bir internet kampanyası sunulur. Online başvuru sonrasında ilk üç ay olacak şekilde 30 GB gibi bir hediye internet sizi bekler. Vodafone tarifelerine uyumlu olan bu internet kampanyası ile ilk üç ayda % 15 indirimi kaparken hattan ayrılma durumunda ceza alma gibi bir durum da yaşanmaz.

Vodafone Bedava İnternet 2021
Vodafone Bedava İnternet 2021

Faturalı Vodafone 60 GB Bedava İnternet 2021

Vodafonlu kullanıcılara özel olarak Vodafone bedava internet 2021 adı altında sizleri daha birçok kampanya bekler. 60 GB gibi bedava bir internete sadece Vodafone ile sahip olabilirsiniz. Bu kampanya faturalı tarifeler için ön plana çıkar. 5 GB toplamda 12 ay olacak şekilde yani yılda tam 60 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bunun için faturalı tarifelerden birini seçmeniz yeterli olacaktır. Uyumlu tarife ya da Red tarifesi seçildiği zaman 1 yıl boyunca ayda ek 5 GB ile tam 60 GB a kadar varan bir kampanyaya sahip olursunuz. Böylece internet ihtiyacınızı da en iyi şekilde karşılamış olursunuz.

Nasıl Bedava İnternet Alınır?

Vodafone Bedava İnternet 2021 isimli makalemizde sizlere en iyi şekilde bütün kampanyalardan bahsettik, umuyorum bu kampanyalardan bir kaçı işinize yarar ve sorunsuzca kullanabilirsiniz. Vodafone Bedava İnternet 2021 hakkındaki görüşlerinizi ve yapamadıklarınızı bizlere ileterek sizlerde destek alabilirsiniz.

Bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ya da sitemizin alt kısmındaki yorum alanından yorumunuzu bırakabilirsiniz, bu sayede hızlı bir şekilde destek ve belkide o anki duruma göre internet kodlarından yararlanabilirsiniz. Sitemize eklediğimiz hemen her makale ile ilgili görüşlerin sunulduğu ve Teknolojik bir ortam oluşturmak istediğimiz için Vodafone Bedava İnternet 2021 gibi konuları siz değerli takipçilerimiz için hazırlıyoruz. Bu Nasıl Ekibi teşekkür eder.

Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan Takip etmeyi unutmayın : Twitterİnstagram – Facebook

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz