Yeni tarz içeriklerle “Bu Nasıl?” açıldı.

0
293

Bir çok kişi merak ettiği konuyu nerede arar? Cevabını biz verelim internet ortamında ve arama motorlarında, Peki arama motorları neyi listeler, Cevabını bulduğunu sandığınız sözde yazıları, İşte tamda bu yüzden çıka geldik..

Nasıl bu olarak sizlere en şeffaf şekilde sunduğumuz detaylı yazılarımızı okuduktan sonra bi çare ulaşmayı hedeflediğiniz diğer tür içerik üreticilerini es geçerek gözleriniz bizleri arıyor olacak.

Sitem nasıl çalışıyor?

Aslında basit, işi gücü bilişim olan 3 – 5 arkadaş vesilesiyle kurulan ve yine bu kişilerin bilgileri ve araştırmaları neticesinde sonuçlanan ve yine sen değerli kardeşim, seni düşündüğümüz için paylaşılan çözüm yolları içermektedir. Yani en azından geneli böyle olacak.

Bazen oturup düşündüğümüz çözümler, bazen bildiklerimiz doğrultusunda yazılanlar, Bazenden karşılaştığımız hatalar bir başka kişilerin başına gelir beklentisiyle en azından ön ayak olma çabaları içerisindeyiz.

Bundan yıllar, Yıllar önce giriştiğimiz bu ve bunun gibi bir çok projede olumlu sonuçlar almış olmamızın yanında, Ek  olarak deneyimlerimizi paylaştığımız siteleri “tükenmişlik sendromu” vesilesiyle yarı yolda bırakma kararı almıştık.. Lakin biz bıraksa bile bizleri bırakmayan bilişim sektörü yine can damarımızı patlatırcasına geri dönüşümüzün yegane durumları arasında yer alacaktır. Bakın tarihe bir not bırakıp sektör zor olsa bile bilinen bir site olacağımızın altını çizmek isterim.

“En azından birkaç sene sonra bakıp hatırlarız”

15.12.19 Yani 2019’un son günlerinde bu projeye hayat enerjisini yolladığımız ve bunun ne denli bir macera olacağını kesiştiremesek bile neler olacağını günler geçtikçe anlayacağız.

Birazda başlangıçtaki maceralarımızdan bahsedelim.

Bu nasıl kelimesinin çıkışı

Öncelikle Bu domain’i birkaç ay önce aradım taradım ama dolu yani bir başka kişi tarafından alındığını gördüm. İllaki insan üzülüyor güzel bir domain ve iş yapabileceğini düşünüyorsun.. “Ah ulan bende olsa neler yapardım” derken yine herkesin yıllarca kullandığı benim ise henüz keşfettiğim bir sitede “Drop Catch” “Nasıl” araması yaptım hani olurda en azından .com uzantılı bir domain düşerse alırım diye fikir edinmek istedim. Arama yaptıktan sonra aylardır istediğim www.bunasil.com düşüyor ve 3 günü kalmıştı..

Domainin peşinde bir çok kişi olduğunu düşünmesemde “Ulan ya varsa..” diyerek Yine aynı site üzerinden Backorder yaptırdım.. Yani domain bana 10 dolar yerine 60 dolara patlamıştı. Lakin mutluydum harika bir domain espirilerini makalelerin arasında kullanabilirim düşüncesine kapılarak gram huzursuzluk çekmedim.

Bu nasıl kelimesi bir ürünü tanıtırken “Peki bu nasıl?” diye sorarsınız ya.. İşte benim ve sevgili ekibimin sen ve diğer değerli takipçilerimize sorarcasına “BU NASIL” oldu bu alanda bir birinden güzel makaleleri ele alırken azcıkta zıpırlık peşinde olacağız.

İçerde Neler olacak?

Bu Nasıl?
Bu Nasıl?

Aslında güncel ve Genel blog tadında eğlenceli bir platform olmasını hedefliyorum lakin, Yinede yeri gelecek kültürel yeri gelecek teknoloji ve yine yeri gelecek eğlenceli şeyler bizleri bekliyor olacak. Genel olarak hayatta sıklıkla karşılaştığımız sorunlar üzerine gidilirken teknolojinin verdiği nimetlerin yanında yine onun sayesinde gelen sorunlarla uğraşacağız. “Örneğin : PUBG MOBİLE kasma sorunu NASIL giderilir.” Eminim hiç birinize net bir cevap gelmiyordur ama biz bu sorunları çözümleyip sizlere sunduğumuzda adamlar haklıymış diyeceksiniz.

Detaylı yazılarımız ile seni selamlarken değerlim bizleri sosyal medya hesaplarından biz güzel takip ederek arkadaşlarınıza önerdiğiniz anda vur bana.. Şey bu başka bir şey içindi ama sen demek istediğimi anladın değerlim.

Tabii ki bazen kelimeler arasında boğulurken elbette sürçü lisan eğleyeceğiz bu senin canını sıkmasın hem böyle bir duruma denk geldiysen bir mail at aramızda çözelim keza çocuklar duymasın.

Uzun lafın kısası, bindindik bir deveye yükü omuzumuzda, Sende gel birazda sen sırtla temalı bilim, teknoloji, kültür ve güncel sitemiz bizim için hayırlara, sizin içinde eğlenceli vakitlere vesile olmasını diliyoruz.

Bizim ile iletişim kurmak kadar kolay olan bir şey daha var oda yorum yazmak her yazdığınız yorumları şuursuzca kontrol ediyoruz. Bazen ettiğiniz küfürleri sansürlüyor sonrasında paylaşıyoruz. Sen yine de küfür edeceksen iletişim bölümünden et sonra onları bi güzel editlemek falan çok zor oluyor yalan yok.

Ayrıca iletişim halinde kalırsak belkide ne bileyim anlarsın ya takılırız falan güzel olur yani.. Kendine çok iyi bak görüşürüz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz