5. Sınıf – Türkçe Alıştıran Defter

Ürün Kodu: #000401

Barkod : 9786257021395

Marka: Çanta Yayınları

0 Değerlendirme
300.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 21 Mayıs, 2024 Salı günü kargoda.

Türkçe Alıştıran Defter yeni müfredat kapsamında kazanım odaklı konulara yer verilerek hazırlanmıştır. Bu yapısıyla da aynı zamanda “Konu Anlatımlı” bir kitap görevi üstlenmektedir.

Alıştıran Defter” kitabımızda konuları kısa, açık ve anlaşılır bir şekilde vermeye çalıştık. Gereksiz bilgilerden ve sıkıcı sayfa tasarımlarından kaçınarak kazanımları sıkılmadan kavratmaya çalıştık.

Her ünite sonunda bulunan çok sayıda öğretici etkinliğe ve test sorularına yer verilen Alıştıran Defter’de uygulanan özel bir sarmal yöntemle konuları kendi içinde tekrar eder duruma getirdik. Alıştıran Defter’in kenar bantlarında bulunan “Hap Bilgi” bölümleri ile konunun özünü kavrayacak ve yine aynı yerde verilen “Unutmayın” bölümü ile mevcut sayfada rastladığınız kavramların anlamlarını kolayca öğrenebileceksiniz. Öğretici etkinlikler konuyu öğrenirken sizlere rehberiniz olacaktır. Konu anlatımı dâhilinde yer alan özel “Sıra Sende, Dikkat, Biliyor musunuz, Bakınız” bölümleri ile hedef odaklı çalışabilecek, ünite sonlarında yer alan “Yazılıya Hazırlık” bölümlerindeki metinler ve sorularla öğrenmiş olduğunuz bilginin akılda kalıcı olmasını sağlayacaksınız

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim