7. Sınıf – Sosyal Bilgiler Hazırlayan Defter

Ürün Kodu: #000399

Barkod : 9786257021524

Marka: Çanta Yayınları

0 Değerlendirme
210.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 21 Mayıs, 2024 Salı günü kargoda.

Yeni müfredata uyumlu 7. Sınıf Sosyal Bilgiler “Hazırlayan Defter” ile karşınızdayız. 7. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi yoğun olarak tarih konularının yer aldığı bir müfredat yapısına sahip. Bununla birlikte coğrafya, Demokrasi ve İnsan Hakları konuları da yer alıyor.

7. Sınıf Sosyal Bilgiler “Hazırlayan Defter”de sadece kazanım merkezli ihtiyacınız kadar bilgi bulunuyor. Özellikle Osmanlı Devleti konularında bilmeniz gereken bilgilere yer verildi. Gereksiz, fazla bilgi yüklemelerinin önüne geçildi. Kazanım logoları belli noktalara yerleştirilerek doğrudan kazanım merkezli yerleri görmeniz sağladı.

Konuyu kavramanız için sadece bu deftere özel çizilen özgün görsellere yer verildi. Defterin sonunda “Sosyal Sözlük” yer alıyor; böylece bilmediğiniz kelimeleri rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda gerektiği yerlerde kavram bilgileri de size yardımcı olacak.

7. Sınıf Sosyal Bilgiler “Hazırlayan Defter”de çok sayıda yer alan etkinlik ve kazanım merkezli sorularla öğrendiklerinizi ölçme imkânına sahip olacaksınız. 7. sınıf, aynı zamanda 8. sınıfta girilecek olan merkezi sınav öncesi bir basamak olduğu için hem müfredatın sarmal yapısı içinde hem de konu/kavram olarak öğrencinin yavaş yavaş sınava hazırlayan bir formatı bulunuyor.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim