7. Sınıf – Türkçe Hazırlayan Defter

Ürün Kodu: #000403

Barkod : 9786257021425

Marka: Çanta Yayınları

0 Değerlendirme
300.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 25 Nisan, 2024 Perşembe günü kargoda.

Türkçe Hazırlayan Defter yeni müfredat kapsamında kazanım odaklı konulara yer verilerek hazırlanmıştır. Bu yapısıyla da aynı zamanda “Konu Anlatımlı” bir kitap görevi üstlenmektedir.

Hazırlayan Defter” kitabımızda konuları kısa, açık ve anlaşılır bir şekilde vermeye çalıştık. Gereksiz ilgilerden ve sıkıcı sayfa tasarımlarından kaçınarak kazanımları sıkılmadan kavratmaya çalıştık.

Her ünite sonunda bulunan çok sayıda öğretici etkinliğe ve test sorularına yer verilen Hazırlayan Defter’de uygulanan özel bir sarmal yöntemle konuları kendi içinde tekrar eder duruma getirdik. Hazırlayan Defter’in kenar bantlarında bulunan “Hap Bilgi” bölümleri ile konunun özünü kavrayacak ve yine aynı yerde verilen “Unutmayın” bölümü ile mevcut sayfada rastladığınız kavramların anlamlarını kolayca öğrenebileceksiniz. Öğretici etkinlikler konuyu öğrenirken sizlere rehberiniz olacaktır. Konu anlatımı dâhilinde yer alan özel “Sıra Sende, Bakınız, Dikkat, Biliyor musunuz”  bölümleri ile hedef odaklı çalışabilecek, ünite sonlarında yer alan “Yazılıya Hazırlık” bölümlerindeki metinler ve sorularla öğrenmiş olduğunuz bilginin akılda kalıcı olmasını sağlayacaksınız.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim