8.Sınıf Türkçe Etkinlikli Kazanım Soru Bankası

Ürün Kodu: #000384

Barkod : 9786257021234

Marka: Çanta Yayınları

0 Değerlendirme
300.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 25 Nisan, 2024 Perşembe günü kargoda.

Türkiye’de Türkçe alanında ilk defa bu kitapta, konu ve kazanımlarına göre ayrılmış bir çalışma göreceksiniz. Sizin için 8. sınıf kazanımlarının tümünü temel alarak tüm konularla ilgili etkinlikler ve sorulara yer verdik. Hazırladığımız etkinlikler ve sorular sizlere tüm kazanımları kavratıp konuyu tam olarak öğrenmenizi sağlayacaktır.

Sevgili öğrenciler, eğitim-öğretim hayatınızdaki başarılarla hayatınıza yön vereceksiniz. Geleceğinize yön vermek için önünüzde “Liselere Giriş Sınavı” var. Hayallerinizdeki okullarda okuyabilmek için bu sınava planlı ve yoğun bir şekilde hazırlanmanız gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak başarınızı artırmak, bu sınavda çıkabilecek soruları tanıtmak adına yeni sınav sistemine uygun sorulara da yer verdik. Sınıfta öğreneceğiniz her konu ve kazanımdan sonra o konu ve kazanımlarla ilgili gruplandırılmış etkinlik ve testlerimizi çözerek başarıya bir adım daha yaklaşacaksınız.

“Etkinlikli Kazanım Soru Bankası” kitabımızdaki tüm etkinlik ve sorular MEB 8. sınıf müfredatındaki kazanımlara göre hazırlandığı için sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanıza yardımcı olacaktır. Kitaptaki etkinlik ve sorular konuları öğrenip öğrenmediğinizi ölçmektedir. Kazanım ve konularına göre ayrılmış etkinlik ve sorularımız öğrenemediğiniz konuları tespit etmenizi de kolaylaştıracaktır.

Şunu unutmayın: Sadece ders çalışılarak başarılı olunmaz. Bunun yanında doğru kaynaklar da seçilmelidir. “Etkinlikli Kazanım Soru Bankamızı” seçerek hem okulda hem de LGS’de bir adım önde olacaksınız.

Etkinlikli Kazanım Soru Bankası ile artık Liselere Giriş Sınavı çantada keklik.

  • YazarıMesut HAYAT
  • BranşTürkçe
  • Sayfa Sayısı448
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim